Contact Us

Prices

1st Trial

Lesson

4 Hours Lesson Package

4 Hours Lesson Package

8 Hours Lesson Package

$60 for 1 hour lesson

$ 80 for 1 hour lesson

$ 300 for 4 hours

$ 520 for 8 hours

  • Start here to see if you like the lesson!

Includes:

  • Pay as you go!

  • get access to the parent/student portal

  • lesson planning

Includes:

  • save $20

  • get access to the parent/student portal

  • lesson planning

  • access to workbook and practise questions

Includes:

  • save $120

  • get access to the parent/student portal

  • lesson planning

  • access to workbook and practise question